ODKRYJ NOWY WYMIAR CLUBBINGU

ACE CLUB - NAJLEPSZY KLUB WE WROCŁAWIU

O ACE CLUB

zakładka opis klubu: ACE Club to nowo otwarty klub na Pasażu Niepolda. Należy do jednych z największych klubów dyskotekowych we Wrocławiu. Prężnie utrzymuje się na szczycie najlepszych imprez. Wielkie okazałe wejście prowadzi do dużej, luksusowej sali głównej ze sceną taneczną oraz podestami dla tancerek, które urozmaicają cyklicznie imprezy swoimi pokazami tanecznymi. Nie zabraknie również miejsc siedzących. Przechodząc w głąb klubu znajdziemy się na drugiej sali tanecznej. To gratka dla ludzi, którzy czują vibe, tak jak cała ekipa tworząca serce tego wyjątkowego miejsca . Zwraca na siebie uwagę poprzez wyjątkową aranżację wnętrza. Akustyczny system dźwiękowy wypełnia pomieszczenia czystym i wspaniałym dźwiękiem oraz głębokim basem, którego nigdy wcześniej jeszcze nie doświadczyliście. Oprócz tego w klubie znajdziecie eksluzywną salę Vip, która pomieści wygodnie do 17 osób. ACE Club to miejsce łączące kulturę, muzykę, relaks, biznes, a przede wszystkim ludzi. Dla komfortu gości klub jest w pełni klimatyzowany. Wydzielono również zamkniętą przestrzeń dla osób palących. Wszystko to sprawia, że Ace Club na długo pozostanie topowym klubem

Specjalne wydarzenia

Marzysz o wyjątkowym wieczorze? Czy lubisz zbierać wspomnienia? Imprezy tematyczne, imprezy firmowe, wyjątkowe wydarzenia… Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zobacz, jak bawimy się w ACE Club. Zajrzyj do naszej sali VIP, opowiedz nam o swoich pragnieniach i odkryj clubbing na najwyższym poziomie!

Galeria

Spójrz na magię ACE Club. Te zdjęcia na pewno pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji! Nasze fotoreportaże pozwolą Ci zasmakować wspaniałej zabawy. Zobacz jak świetnie bawimy się w najlepszym klubie we Wrocławiu!
Śledź nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi wydarzeniami.

pl_PLPolish